Można się jeszcze zapisywać na kalendarze forumowe: topic2945.html
W pierwszym poście znajdują się informacje dotyczące kosztów

Halogeny LED

Wszystko co może świecić, dzwonić, błyskać, wyświetlać itp..
Wszystko przez co przepływa prąd.
Awatar użytkownika
waldeman
A1
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Halogeny LED

Postautor: waldeman » 08 lis 2019, 17:43

Hetman_Wielki (Kris) pisze:dlugo szukalem odpowiedniego uchwytu, by halogeny w razie paciaka nie ucierpialy

sa schowane i w razie W powinno byc w miare, dylematem jest mala srubka M3 mocujaca lampe

Te lampy są całkiem solidnie zrobione . U mnie śrubka wytrzymała 70 k rożnych dróg , pokonały ją dopiero kocie łby na Podlasiu :D , ale sprawę załatwiła kropelka i po problemie . Co do wodoszczelności , nie ma najmniejszych problemów . Nie straszne im są ulewy i myjki wysokociśnieniowe . Moim zdaniem bardzo dobrze spełniają swoją rolę i kosztują normalne pieniądze.

Tags:

Hetman_Wielki (Kris)
A2
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Hetman_Wielki (Kris) » 08 lis 2019, 22:20

przeszly zatem prawdziwy test dlugodystansowy, jedynie to o co sie boje to ta homologacja, ech... ale to dopiero ocenia rzeczoznawca kilka dni po wypadku, czy kolziji, wiec jest czas na wyprostowanie homologacji :P
Zwyczajnie - Kris

Awatar użytkownika
waldeman
A1
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postautor: waldeman » 10 lis 2019, 21:09

E tam , nie taki diabeł straszny jak go malują . Miałem szczęście spotkać się z pewną piękna kobietą na skrzyżowaniu , ale chyba ja jej się nie spodobałem , bo zwyczajnie pizdła mnie i wyleciałem z drogi . Ucierpiały kufry i męska duma . Był rzeczoznawca , oglądał, wyceniał , i na dodatkowe oświetlenie nie zwracał uwagi. Zresztą niech by spróbował , w afekcie można wiele .

Wróć do „Akcesoria elektryczne i elektroniczne”