XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

http://mototour.pl/zloty-motocyklowe-kw ... dzisty2017

Jeśli ktoś się wybiera, to może spiknęlibyśmy się wcześniej , razem pojechali w paradzie i stanęli klubową grupą na Jasnej Górze. "Stadko" sztormiaków zrobi na pewno ogromne wrażenie :D


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
biblo
A+B+C
Posty: 1233
Rejestracja: 27 wrz 2016, 22:50
Lokalizacja: W-wa

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: biblo »

Rozumiem, że napisałeś tego posta w dobrej wierze, ale ponieważ jest to bardzo upolitycznione, zideologizowane i wzbudzające zbyt wiele kontrowersji wydarzenie, to proponuję nie kontynuować tego wątku...


Pozdrawiam,
Jacek

______________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC + Honda Forza 350|

Forum powinno być jak Media Markt...

Awatar użytkownika
kitza
A2
Posty: 266
Rejestracja: 30 wrz 2016, 21:16
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: kitza »

Niech mnie ale bylem w ubiegłym roku pierwszy raz z grupą z Sącza i żadnej polityki tam nie zauważyłem.
Czytałem o jakiś podziałach ale jechałem tam w innym celu.

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.


Romet Komar -> Suzuki GSF 600 Bandit -> Suzuki V-Strom 1000

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

biblo pisze:Rozumiem, że napisałeś tego posta w dobrej wierze, ale ponieważ jest to bardzo upolitycznione, zideologizowane i wzbudzające zbyt wiele kontrowersji wydarzenie, to proponuję nie kontynuować tego wątku...
Bilbo, nikt mie nie próbował tam upolityczniać, zasypywać ideologiami, ani nikt nie dyskutowł o podziałach na ZLOT czy ZJAZD, bo chyba o tym mówisz.
Zostawienie pluszaka dla dzieciaków chyba też nie kwalifikuje sie pod politykę.
Prasa podała, że przyjechało tam w zeszłym roku ok 35 000 maszyn z kraju i z zagranicy. Ja nie policzyłem :) , ale TO robiło wrażenie. Ogromne.Wszyscy spokojnie uczestniczyli we mszy i rozjechali się w swoim kierunku.
kitza pisze:Niech mnie ale bylem w ubiegłym roku pierwszy raz z grupą z Sącza i żadnej polityki tam nie zauważyłem.
Czytałem o jakiś podziałach ale jechałem tam w innym celu.
Kitza masz rację. Każdy tam jechał w swoim celu i w tym roku też tak będzie.


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

czekol
A2
Posty: 139
Rejestracja: 05 paź 2016, 23:15
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: czekol »

Myśle ze bilbo chodzi o niezbyt fajne dyskusje jakie ten temat wywołuje co rok na forum nr 1.



Raptor
A
Posty: 320
Rejestracja: 16 paź 2016, 18:26
Lokalizacja: śląskie

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Raptor »

biblo pisze:Rozumiem, że napisałeś tego posta w dobrej wierze, ale ponieważ jest to bardzo upolitycznione, zideologizowane i wzbudzające zbyt wiele kontrowersji wydarzenie, to proponuję nie kontynuować tego wątku...
Byłeś kiedyś ?


DL650 AK8

Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

czekol pisze:Myśle ze bilbo chodzi o niezbyt fajne dyskusje jakie ten temat wywołuje co rok na forum nr 1.
Polityczne podteksty tego wydarzenia mnie nie interesują.
Jadę min. żeby spotkać się ze znajomymi ...i o tym pisałem.


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
QraC
A+B+C
Posty: 1812
Rejestracja: 29 wrz 2016, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: QraC »

Nie będzie to budzić kontrowersji dopóki sami ich nie wywołacie....


Kawasaki ER5 -->> Suzuki GSF 600 Bandit -->>Suzuki V-Strom 650 XT -->> Suzuki V-Strom 1000 -->> BMW R1250GS Adventure


Ride Through Life

Awatar użytkownika
stasiek
A+B
Posty: 500
Rejestracja: 22 wrz 2016, 10:21

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: stasiek »

dlatego skupiamy sie panowie na samym wyezdzie grupa/osobno zeby zobaczyc w dużo maszyn - i to jest klucz :)



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2248
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Iżu »

Grzechu (Kobyłka) pisze:http://mototour.pl/zloty-motocyklowe-kw ... dzisty2017

Jeśli ktoś się wybiera, to może spiknęlibyśmy się wcześniej , razem pojechali w paradzie i stanęli klubową grupą na Jasnej Górze. "Stadko" sztormiaków zrobi na pewno ogromne wrażenie :D
Grzechu bardzo fajny pomysł 8-)
W tamtym roku był mój znajomy ateista i bardzo sobie chwalił fajną atmosferę wśród riderów, a co do "polityki" to czy my aby jesteśmy apolityczni ?
Wszak uważamy nasze motocykle V-Strom za najlepsze na świecie i piszemy o nich na tym forum, a to już pachnie "polityczną sektą" :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie


Iżu

grzechuc
A1
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2017, 07:05

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: grzechuc »

Byłem na jednym i na drugim (Zlocie i Zjezdzie). Osobiście bardziej do gustu przypadł mi ten mniejszy. Bardziej Kameralnie. W tym roku wszystko zależy tak na prawdę od daty i możliwości, niż od organizatora :) Więc, temat będę śledził, bo może dołączę!



Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

grzechuc pisze:Byłem na jednym i na drugim (Zlocie i Zjezdzie). Osobiście bardziej do gustu przypadł mi ten mniejszy. Bardziej Kameralnie. W tym roku wszystko zależy tak na prawdę od daty i możliwości, niż od organizatora :) Więc, temat będę śledził, bo może dołączę!
Zjazd Gwiaździsty (mniejszy, kameralny) - 9 kwietnia 2017r. (Niedziela Palmowa) na Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty zaprasza Częstochowskie Stowarzyszenie Cyklistów i Motocyklistów.

Zlot Gwiaździsty (w zeszłym roku ok 35 000 maszyn) - 23 kwietnia 2017r. (pierwsza niedziela po Świętach Wielkanocnych) na Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego zaprasza Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Spotkanie rozpocznie się już w sobotę, ale najciekawsza część w niedzielę.

Myślę, że wtym roku przyjedzie jeszcze więcej motków na ZLOT niż w zeszłym, bo zmarł organizator Konrad Węgrzyn, Komandor Rajdu Katyńskiego, więc chyba dużo osób będzie chciało oddać cześć jego pamięci.

linki do stron organizatorów:
ZJAZD - http://motozjazd-czestochowa.pl/
ZLOT - http://www.rajdkatynski.net/


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2116
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: JARON »

Byłem tam raz na tym gęściejszym zlocie. Oczywiście jako ateista, żeby zobaczyć jak to jest w tyle motocykli się spotkać. Powiem tylko tyle ,że trzeba liczyć się z przegrzanym sprzęgłem. Tłok taki że aż żal patrzeć było jak wiele maszyn lądowało na poboczach na odpoczynek. Mój olejak też lekko nie miał ale dał radę choć było ciężko. Drugi raz nie dam się namówić, chyba że na ten bardziej kameralny. Ale zawsze w tym samym czasie może trafić się jakiś inny zlot.


Ogar205>CZ175>MZ250Jaskółka z koszem>Junak M10>MZ ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>BENELLI IMPERIALE 400
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

jacek7
AM
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2016, 22:31

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: jacek7 »

zmarł Wiktor Węgrzyn - pomysłodawca rajdów katyńskich. Znałem osobiście, idea ok - osobowość słaba, szacun za pomysł. zloty dla polaków lepszego sortu, ja się nie nadawałem.



Tofi79
A1
Posty: 69
Rejestracja: 26 lut 2017, 12:16

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Tofi79 »

Grzechu (Kobyłka) pisze:http://mototour.pl/zloty-motocyklowe-kw ... dzisty2017

Jeśli ktoś się wybiera, to może spiknęlibyśmy się wcześniej , razem pojechali w paradzie i stanęli klubową grupą na Jasnej Górze. "Stadko" sztormiaków zrobi na pewno ogromne wrażenie :D
Witam Grzechu ja też się wybieram z żoną i córką planuję lecieć A 4 a potem E75 na Częstochowę,tylko żona będzie lecieć Varadero 125 to szybko nie nalecę max 110-120.jeżeli to niebędzie cię blokowało to możemy lecieć razem..
Pozdrawiam Tomek..



Awatar użytkownika
Grzechu (Kobyłka)
A+B+C+D
Posty: 2054
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Opole

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Grzechu (Kobyłka) »

Możemy spróbowac umówic sie gdzieś na miejscu, bo już się umówiłem ze znajomymi z Wrocka i spotykamy się w Oleśnie.
A Wy chcecie jechać w paradzie i startować z Górki Przeprośnej, czy lecicie od razu Aleją Sienkieiwcza na błonia?


Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE

Tofi79
A1
Posty: 69
Rejestracja: 26 lut 2017, 12:16

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Tofi79 »

Grzechu (Kobyłka) pisze:Możemy spróbowac umówic sie gdzieś na miejscu, bo już się umówiłem ze znajomymi z Wrocka i spotykamy się w Oleśnie.
A Wy chcecie jechać w paradzie i startować z Górki Przeprośnej, czy lecicie od razu Aleją Sienkieiwcza na błonia?
My polecimy na błonia o ile niebędzie śnieg sypał ,dziś u mnie 3 w 1 śnieg,deszcz,słońce i 3
stopnie.Jak tylko pogoda dopisze to będziemy szukać stada sztormiaków i może się spotkamy...szerokości i przyczepności i do zobaczenia na Jasnej Górze...



Awatar użytkownika
FallAngelpl
A1
Posty: 37
Rejestracja: 24 lut 2017, 18:52
Lokalizacja: Myslowice

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: FallAngelpl »

Jesli wszystko pojdzie po mysli to ja rowniez sie zjawie ale w niedziele rano
I tu pytanko czy ktos poleci z rejonu Myslowic (jaworzno, Tychy, K-ce itp.) ?



Raptor
A
Posty: 320
Rejestracja: 16 paź 2016, 18:26
Lokalizacja: śląskie

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Raptor »

Dzisiaj było parę Vstromów, tzn widziałem pojedyncze sztuki.
Pogoda trochę postraszyła , 5 minut śniegu, przyjechali najtwardsi, i ci co mieli blisko :D


DL650 AK8

Kofik
AM
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2017, 21:46
Lokalizacja: Trzebinia

Re: XIV Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2017

Post autor: Kofik »

Byłem z żoną. Pogoda szczególnie na zlot w kratkę, ale dało radę. Z powrotem lepiej. Widziałem również kilka Vstromów. Motocykli znacznie mniej niż rok temu. Ogólnie udany wyjazd.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”