Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Wspólnie razem..
fado-bielsko
A1
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2019, 08:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: fado-bielsko »

Spoko
Ja myślałem o czymś takim
https://maps.app.goo.gl/2p5yYfj1BpYjvigh6


DL 650xt

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

fado-bielsko pisze:Spoko
Ja myślałem o czymś takim
https://maps.app.goo.gl/2p5yYfj1BpYjvigh6
Ja jestem otwarty na wszystkie propozycje...



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

Wyjazd Bielsko i okolice ze stacji Shell w Jasienicy, godzina 9.
1.Lukas76+Asia
2.Rafi254
3.Józef.M



Awatar użytkownika
Zet
A1
Posty: 69
Rejestracja: 17 wrz 2018, 15:00
Lokalizacja: Chorzów

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: Zet »

Podeślij trasę, którą będziecie jechali, może uda mi się do Was dołączyć. Będę startował z Chorzowa.


DL-650 K6

AzzogPlugawy
A2
Posty: 287
Rejestracja: 13 kwie 2019, 15:41
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: AzzogPlugawy »

Chłopaki ja z Rzeszów ruszam w czwartek i nocleg planuje właśnie w Bielsku-Białej, więc postaram się do was dołączyć. Też interesują mnie boczne, kręte ścieżki nie koniecznie off hehe, byle nie główne przelotowki


V-STROM 1000 :twisted:

Awatar użytkownika
Luchow
A+B
Posty: 819
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: Luchow »

Ja prawdopodobnie dopiero w piątek rano będę odbierał nową tablicę, więc będę musiał ruszyć później i nie wiem o której :|


Marcin
DL 650 AL2 Metallic Fox Orange - Chudy Rudy Obecnie zdemotoryzowany

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

AzzogPlugawy pisze:Chłopaki ja z Rzeszów ruszam w czwartek i nocleg planuje właśnie w Bielsku-Białej, więc postaram się do was dołączyć. Też interesują mnie boczne, kręte ścieżki nie koniecznie off hehe, byle nie główne przelotowki
Masz już nocleg? Trasa jeszcze do ustalenia



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

Zet pisze:Podeślij trasę, którą będziecie jechali, może uda mi się do Was dołączyć. Będę startował z Chorzowa.
trasę postaram się ogarnąć



AzzogPlugawy
A2
Posty: 287
Rejestracja: 13 kwie 2019, 15:41
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: AzzogPlugawy »

Jeszcze nie


V-STROM 1000 :twisted:

AzzogPlugawy
A2
Posty: 287
Rejestracja: 13 kwie 2019, 15:41
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: AzzogPlugawy »

Dopiero Żona dała pozwolenie :D :D więc zacznam ogarniać temat


V-STROM 1000 :twisted:

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

AzzogPlugawy pisze:Dopiero Żona dała pozwolenie :D :D więc zacznam ogarniać temat
https://www.google.com/travel/hotels/s/mfFU tu polecam



Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3581
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: staszek_s »

Luchow pisze:
07 wrz 2020, 17:43
Ja prawdopodobnie dopiero w piątek rano będę odbierał nową tablicę, więc będę musiał ruszyć później i nie wiem o której :|
My planujemy ruszyć z Radlina ok 12-13, trasa na Nysę, Ząbkowice, Wałbrzych, Jelenią - boczne drogi. Jak by Ci się zgrało czasowo to zapraszamy.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2238
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: Antyks »

Nie wiem jeszcze o której - ale raczej przed południem w piątek będę ruszać z Jastrzębia-Zdroju. Jak coś to może dołączymy do którejś z ekip.



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »




rafi254
A1
Posty: 57
Rejestracja: 18 paź 2018, 20:44

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: rafi254 »

Dla mnie OK jechałem nią w ubiegłym roku

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka




Awatar użytkownika
Zet
A1
Posty: 69
Rejestracja: 17 wrz 2018, 15:00
Lokalizacja: Chorzów

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: Zet »

O której planujecie być w Prudniku?


DL-650 K6

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3581
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: staszek_s »

Ja też tak mniej więcej polecę tylko później


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

Zet pisze:
08 wrz 2020, 21:23
O której planujecie być w Prudniku?
Ja myślę że koło 11.30,12



Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5850
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: lukas76 »

staszek_s pisze:
08 wrz 2020, 21:24
Ja też tak mniej więcej polecę tylko później
Staszek, kiedy planujesz start?



Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3581
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: Bielsko-Biała i okolice jadą na zlot

Post autor: staszek_s »

Myślę jechać między 12 a 13, do 12 w robocie.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”