Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
przerabianie kanapy
-
Pawelmaja3
- AM
- Posty: 4
- Rejestracja: 21 mar 2022, 10:51
przerabianie kanapy
Witam
Pacjent V Storm 650, gdzie można przerobić kanapę ( chodzi o poprawienie komfortu )najlepiej Poznań lub okolice , jakieś pewne i sprawdzone wykonanie .
pozdr
Pacjent V Storm 650, gdzie można przerobić kanapę ( chodzi o poprawienie komfortu )najlepiej Poznań lub okolice , jakieś pewne i sprawdzone wykonanie .
pozdr
-
metalmanheh
- A2
- Posty: 219
- Rejestracja: 18 sty 2022, 21:27
Re: przerabianie kanapy
Polecam firmę Wijalis, dużo osób tez korzysta z firmy Gnap. Wysyłasz kurierem wiec niema znaczenia gdzie jest siedziba.
Re: przerabianie kanapy
POLECAM MOTO KANAPY ROBIŁEM JESTEM ZADOWOLONY
Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu
Re: przerabianie kanapy
Cześć
Do przerobienia wysłałem kanapę od małego vstroma. Pojechała do firmy mototapicer Gnap. Zgodnie z ustaleniem kanapa została obniżona, wyprofilowana i wstawiony żel dla kierownika i pasażera. Wszystko zostało zrobione zgodnie z ustaleniami, wygląda fajnie ale, no właśnie po zamontowaniu na moto jest ok. 1,5cm przerwy pomiędzy zbiornikiem paliwa i kanapą. Wygląda to raczej słabo. Podpowiedzcie mi czy tak powinno być - jest to normalne przy profilowaniu i obniżeniu kanapy czy raczej krawędź kanapy powinna być przy samym zbiorniku jak to jest w oryginalnej kanapie. Wysłałem już pytanie do zakładu - zobaczę co odpowiedzą
Tomek
Do przerobienia wysłałem kanapę od małego vstroma. Pojechała do firmy mototapicer Gnap. Zgodnie z ustaleniem kanapa została obniżona, wyprofilowana i wstawiony żel dla kierownika i pasażera. Wszystko zostało zrobione zgodnie z ustaleniami, wygląda fajnie ale, no właśnie po zamontowaniu na moto jest ok. 1,5cm przerwy pomiędzy zbiornikiem paliwa i kanapą. Wygląda to raczej słabo. Podpowiedzcie mi czy tak powinno być - jest to normalne przy profilowaniu i obniżeniu kanapy czy raczej krawędź kanapy powinna być przy samym zbiorniku jak to jest w oryginalnej kanapie. Wysłałem już pytanie do zakładu - zobaczę co odpowiedzą
Tomek
Re: przerabianie kanapy
W miejscu zaznaczonym strzałką jest taki dzyndzel. Czy aby kanapa podczas zakładania nie powinna się o niego zaczepić?
- Ocena: 5.88235%
- Smerfciamajda
- A+B+C+D
- Posty: 2827
- Rejestracja: 30 paź 2019, 14:39
Re: przerabianie kanapy
Rzeczywiście, pod siedzeniem jest języczek który powinien wskoczyć w uchwyt na zbiorniku. Trzeba było docisnąć przód kanapy przy montażu. Jednak w dalszym ciągu przód kanapy jest naprężony i odstaje od zbiornika.
Re: przerabianie kanapy
Wygląda no źle to tak najdelikatniej pisząc proponowalem moto kanapy... Aha wyszło jak wyszło do odesłania... Wieczorem zrobię zdjęcia jak mi zrobił to porównamy wykonanie .
Lepszy głupiec wędrujący po świecie niż mędrzec siedzący w domu
Re: przerabianie kanapy
Zle wyglada, jak niedopasowane.
Kawasaki ER5, Yamaha XJ6, Suzuki V-Strom 1050XT
Re: przerabianie kanapy
Nie chcę cię dobijać ale to szycie które widać też jest takie jak "fale dunaju". No tak nie powinno być, powinna być prosta gładka linia.
Zdrówko シモン 
Mniejszość Pomarańczowa
Mniejszość Pomarańczowa
Re: przerabianie kanapy

"Jam jest Latający Potwór Spaghetti. Nie będziesz miał innych potworów przede Mną. (Potem możesz mieć; tylko zabezpiecz się). Jedynym Potworem, który zasługuje na pisanie wielką literą jestem Ja!" Nieokreślona liczba NIE-Przykazań a Sugestii
Re: przerabianie kanapy
Dostałem namiary od kolegi z forum który też robił w tej firmie i się kolegi posłuchałem gdyż ten kolega zna się na wyborze tapicera motocyklowego .
A tak na poważnie po krótkiej rozmowie oskara z motokanapamistwierdxilem że facet się co robi zaufałem i jestem zadowolony gość nie popiera żelu daje swoje gąbki i robimpi swojemu zna się na robocie ale wypytuje co chcemy i jakie oczekiwania polecam tylko też kierownik musi wiedzieć co chce dla mnie mega ruznica w upale 250 km i dupsko ma relax a orginalna masakra polecam
A tak na poważnie po krótkiej rozmowie oskara z motokanapamistwierdxilem że facet się co robi zaufałem i jestem zadowolony gość nie popiera żelu daje swoje gąbki i robimpi swojemu zna się na robocie ale wypytuje co chcemy i jakie oczekiwania polecam tylko też kierownik musi wiedzieć co chce dla mnie mega ruznica w upale 250 km i dupsko ma relax a orginalna masakra polecam
- Załączniki
-
- IMG_20230208_211025.jpg (258.31 KiB) Przejrzano 12259 razy
Re: przerabianie kanapy
Dzięki wszystkim za pomoc. Przy wyborze tapicera sugerowałem się przede wszystkim opiniami które były pozytywne. A tu wyszło jak wyszło. No cóż - będę ich cisnął
Re: przerabianie kanapy
Spoko, najlepszemu się zdarzy. Ważniejsze jest jak podejdzie do reklamacji i jak naprawi swój błąd.
Szerszeń DL 650A L7 - to już historia
Re: przerabianie kanapy
Właśnie moja kanapa jest przerabiana przez tego samego tapicera Gnapa. Mam nadzieję, że u mnie nie trzeba będzie nic poprawiać. Masz już może poprawioną kanapę u siebie? chętnie bym zobaczył zdjęcia
- Ocena: 5.88235%
Jestem ciekawy co jest za tamtym wzgórzem.
Junak 125 S: Piaggio MP3 400 LT: Suzuki V-strom 650
Junak 125 S: Piaggio MP3 400 LT: Suzuki V-strom 650
Re: przerabianie kanapy
a przerabiał ktos u firmy GORJAN ? Podobno jest naprawdę elegancja z pazurem!
Re: przerabianie kanapy
Rozmawiałem z tapicerem i nie robi problemów z poprawianiem kanapy. Poprosił abym jednak trochę poczekał. Po ok. 500km jazdy powinna się ułożyć a dodatkowo zimą ze względu na niskie temperatury trochę bardziej naciągają materiał, który w okresie wiosennym powinien dopasować się do kanapy. . Jeśli będzie coś nie tak to powiedział że przyjmie i poprawi w każdej chwili.