Miał ktoś doświadczenia jak te dwa wynalazki sparować ?
Wszystkie możliwości sprawdzone - nie łączy się.
Parowanie BT - telefon i odwrotnie nie dają rezultatu pozytywnego.
Macie jakieś inne pomysły ?
oprócz oczywiście - do kosza
Różne interkomy powinno się parować w trybie universal - jeden interkom powinien być właśnie w trybie universal a drugi w phone pairing o ile dobrze pamiętam.
ee przesadza - weź obie instrukcje i jazda. Ja z N-Comem Gorgha i moim cardo się tak połączyłem. Tak samo z Centrusia freecomem i moim Cardo także da radę tylko trzeba to 'dobrze zrobić' A jak już udało mi się Centrusia wrzucić w 'mesha' ze mną i Lordzikiem (oboje mamy cardo) to już w ogóle był sukces
@prebenny nie z N-comem a z Interphonem. Taka drobna różnica. I działało to tylko do momentu jak nie podłączyłem telefonu do interkomu. Czyli do momentu jak nie zająłem obu kanałów BT przez telefon i tomtoma.
Ale tak poza tym to tak, działało.
Tak samo z cardo @crimson się połączyłem. On na kanale interkomu, ja na kanale tomtoma w interkomie. Mieliśmy połączenie do momentu jak się Tomtom nie aktywował i nie podłączył