Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Witam czy lista zlotu jest nadal otwarta ,proszę o dopisanie Kamila M Rafał 3xl
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Ale to jesteś Ty? to muszę nick z forum napisać bo potem to nie idzie ogarnąć.
-
Sylwia Sysia Joanna
- AM
- Posty: 7
- Rejestracja: 30 cze 2021, 07:38
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
WażnePrzypominam że zaliczki pobieramy do 15 marca, proszę nie czekać do ostatniej chwili.
Nie wplacamy kasy na przedzlot, przedzlot oplacamy na miejscu
Nie wplacamy kasy na przedzlot, przedzlot oplacamy na miejscu
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Przelew poleciał do Staszka.
Korci mnie, o ile można, żeby przedzlot zrobić sobie ze 2-3 dni. Do kiedy i gdzie trzeba to zgłosić?
Korci mnie, o ile można, żeby przedzlot zrobić sobie ze 2-3 dni. Do kiedy i gdzie trzeba to zgłosić?
- Ocena: 5.88235%
Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Myślę że nie będzie problemu, do konca kwietnia sie okreslic myśle że nawet później. My tam bedziemy juz tydzień wcześniej, tzn. na mazurach
- Ocena: 5.88235%
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Na prośbę kolegi @Woolkan zwalniam jego miejsce 39 na liście.
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
72.Szlepster - prosze o zmiane koszulki z XXL na XL i dopisanie przedzlot
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Niestety , jestem zmuszony do wycofania się z uczestnictwa w zlocie . W terminie spotkania sprawy rodzinne zmuszają mnie do pozostania w miejscu zamieszkania . Proszę o wykreślenie mnie z listy uczestników .
Mniejszość Niemiecka 3
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
trochę się zagapiłem, jeżeli jeszcze można to prosę o dopisanie do listy jacek7 xl
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Dopisane, poszła wiadomość prywatna.
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Marta poz 60 niestety nie pojedzie ... Raptor ,Justyna, Kamil zaliczki poszly.
DL650 AK8
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Zwracam się z uprzejmą prośbą o dopisanie uczestnictwa w przedzlocie:
62 - Sylwia Sysia Joanna + PRZEDZLOT
68 - Rado Chrzano (nick z forum Chrzanek) + PRZEDZLOT
Thanks from the mountain
62 - Sylwia Sysia Joanna + PRZEDZLOT
68 - Rado Chrzano (nick z forum Chrzanek) + PRZEDZLOT
Thanks from the mountain
Kawasaki KLV 1000 06r. -> Suzuki DL 1000 19r.
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Dopisane
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
My niestety musimy odpuścić, można zutylizować miejsce moje i Asiek ( 18 i 19 na liście )
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl