Dzięki!
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
@lukas76, jak pogoda, zimno rano, wieczorem, ciągnie od wody?
- Ocena: 5.88235%
DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi 
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Dzisiaj znowu sami na ośrodku, jest romantycznie...
- Załączniki
-
- Messenger_creation_b7161703-4ff1-4f15-9846-508085a1685b.jpeg (776.57 KiB) Przejrzano 25432 razy
- Ocena: 5.88235%
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
To tak można???
Bogusław • Honda Varadero XL125V 2003 -> DL650XT 2021
Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej
Zapytałem jak mam lecieć, hej powiedziały wyżej, hej powiedziały śmielej
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Zależy od małżowinki 
Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy 
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Yes!
Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
A co słychać w Moto-Gospodzie?
Marcin (zwierzak)
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
----------------------
Szary DL1000 2016 -> R1300GS Triple Black
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Sie dzieje
- Załączniki
-
- Messenger_creation_b124438b-8299-4388-ba69-c7d04f4e7b9a.jpeg (392.05 KiB) Przejrzano 25359 razy
-
- Messenger_creation_99d538eb-b8b0-4d3d-b237-e32825defe36.jpeg (512.52 KiB) Przejrzano 25359 razy
- Ocena: 5.88235%
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Dziekuję za informację - zatem wezmę kapcie na zmianę
Do zobaczenia tumoroł około 19:30
Kawasaki KLV 1000 06r. -> Suzuki DL 1000 19r.
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Halo Północ, jak tam pogoda? Na południu pada. Powtarzam, na południu pada. Jutro w trasę. Over.
DL650 2013 -> DL1000 2016 -> R1200GS Adv 2016 -> R1250GS Adv 2020 czyli nadal w Osi 
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Jutro ma być lepiej. Według prognoz, deszczu można spodziewać w okolicach Warszawy. Liczę, że jednak uda się przejechać sucho.
W posiadaniu Honda CBF125, Suzuki DL650 K8, Honda CB500F, BMW F800GS, Honda NC750X żony.
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Nie ma złej pogody.
Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy


Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy
Kawasaki KLV 1000 06r. -> Suzuki DL 1000 19r.
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Nie ma złej pogody.
Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy


Są wyłącznie źle ubrani motocykliści.
Ruszam jutro z grodu Syrenki (z wielkiej bo laska występuje topless publicznie i za to szacun) popołudniu. Więc wieczorem się widzimy
Kawasaki KLV 1000 06r. -> Suzuki DL 1000 19r.
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
Wczesny ranek i jest trochę chmurek...
- Ocena: 5.88235%
Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa
Re: XI Zlot Forum Suzuki V-Strom Polska Lista
dopiero zaczynają sezon . Chyba na sobotę jest zapowiadany koncert jakiejś kapeli w Moto-gospodzie , na otwarcie sezonu . Jednak znając realia integracji po objazdowej na zlotach , to na ośrodku będzie dużo bardziej barwny koncert
Mniejszość Niemiecka 3
