Pyxis pisze: Jak "za waska"?

Zadna dziura nie jest za waska. Docinasz na wymiar. Lepiej nie robic za duzej, bo nafta z pedzelka pryska na wszystkie strony. Nie tylko w strone kola.
Z tą "wąskością" dziury, na Twoim miejscu nie rozwijałbym tematu.
Ale, nafta? Kurde, ja już słyszałem, że do mojego napędu hipol podchodzi, różne przekładniowe mazidła, teraz mam np. castrola. Ale nafta? Przeca z naftą w napędzie to bym z garażu do bramy nie ujechał.

Ale sam pomysł pojemnika do czynności eksploatacyjnych z napędem jest niezły. Jakbym go tak uwalił na wysokości, tak w 1/3, to nawet do mojego napędu się nada.
