Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Forum na tematy których nie ma w innych częściach forum
Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2215
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Antyks »

Aktualności Suzuki :
20.09.2019
Suzuki wprowadza motocykle w wersji specjalnej „Travel Pack”
Popularne motocykle Suzuki z segmentów Street i Adventure są teraz dostępne w
wersji specjalnej „Travel Pack”. Modele V-Strom 650, V-Strom 1000 oraz GSX-S1000F
wyposażono w bogatą gamę akcesoriów podwyższających komfort podróżowania.
V-Strom 650 to uniwersalny motocykl w kategorii Adventure, doskonale nadający się
zarówno dla osób doświadczonych jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę
z podróżami. W skład pakietu „Travel Pack” dla tego modelu wchodzą: szyba turystyczna,
plastikowy kufer centralny (35 litrów) ze stelażem, osłona podsilnikowa, poszerzenie stopki
bocznej. Cennik wersji „Travel Pack” otwiera V-Strom 650A za 37 990 zł i V-Strom 650XT
za 39 990 zł.
V-Strom 1000 to niezawodny motocykl stworzony do dalekich podróży. Litrowy, widlasty
silnik zapewnia wystarczająco mocy na wyprawy we dwoje, nawet ze sporym bagażem.
Suzuki V-Strom 1000A oraz V-Strom 1000XT w wersji specjalnej „Travel Pack” są
wyposażone dodatkowo w: szybę turystyczną, gmol, stopkę centralną i zestaw
3 aluminiowych kufrów ze stelażem (srebrne lub czarne). Litrowy V-Strom „Travel Pack”
startuje w cenniku od 52 990 zł (V-Strom 1000A) i 55 490 zł (V-Strom 1000XT) .
GSX-S1000F to przełomowa konstrukcja łącząca sportowe osiągi ze zwinnością i komfortem
potrzebnym w podróży i na co dzień. Wersja specjalna „Travel Pack” jest wyposażona w:
owiewkę turystyczną, nakładki ochronne przedniej i tylnej osi, zestaw podgrzewanych
manetek, sakwę tylną, sakwę na zbiornik paliwa z mocowaniem pierścieniowym i uchwytem
oraz zestaw naklejek i pokrowiec ochronny. Specjalna wersja motocykla jest dostępna już
od 53 990 zł (GSX-S1000 FA) i 54 490 zł (GSX-S1000 FY/FZ).
Jako rozszerzenie wersji specjalnej „Travel Pack”, dla każdego z wyżej wymienionych
motocykli, Suzuki przygotowało listę dodatkowych akcesoriów, dostępnych w atrakcyjnych
cenach. Szczegóły promocji znajdują się na stronie www.suzuki.pl oraz są dostępne
u Dilerów Suzuki.
SUZUKI_TRAVELPACK_2400x1600.png


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
Gabinet Dietetyczny
Przedstawiciel Thermomix

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Lord »

Jezeli dla wersji 650A jest to co na stronie trochę słabo:

Kufer centralny 35L
Stelaż mocowania kufra centralnego
Poszerzenie stopki bocznej
Osłona silnika

Wiem ile płaciłem u siebie za motka z 3 kuframi Kappa, centralka, gmolami i była to nizsza cena niż ta na stronie. Nawet jak dolicze kupione potem samodzielnie osłone metalowa nie plastikowa silnika (oczywiscie zdjęcia śa pogladowe wiec moge sie mylic) i hanbary, oraz poszerzenie stopki i deflektor.


DL650A L8

Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2215
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Antyks »

Lord pisze:Jezeli dla wersji 650A jest to co na stronie trochę słabo:

Kufer centralny 35L
Stelaż mocowania kufra centralnego
Poszerzenie stopki bocznej
Osłona silnika

Wiem ile płaciłem u siebie za motka z 3 kuframi Kappa, centralka, gmolami i była to nizsza cena niż ta na stronie. Nawet jak dolicze kupione potem samodzielnie osłone metalowa nie plastikowa silnika (oczywiscie zdjęcia śa pogladowe wiec moge sie mylic) i hanbary, oraz poszerzenie stopki i deflektor.
Teraz nowy 650 w wersji XT kosztuje wg cennika 36 490 zł.
Więc 3000 zł różnicy za szybę turystyczną, centralny kufer ze stelażem, osłona podsilnikową i poszerzenie stopki to przyzwoita oferta. Oczywiście dla tych którzy kupują nowy motocykl i stać ich na oryginalne dodatki.
Gdyby kupowali nie w pakiecie wyszło by pewnie drożej.
Ale zawsze można kupić golasa i doposażyć na alledrogo po czym samemu zamontować :)
Albo kupić używany już wyposażony :)


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
Gabinet Dietetyczny
Przedstawiciel Thermomix

Awatar użytkownika
raduch85
A+B
Posty: 688
Rejestracja: 21 mar 2018, 11:17
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: raduch85 »

No troszkę zaszaleli za halogeny prawie 2k. :shock:


Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Lord »

Antyks pisze:
Lord pisze:Jezeli dla wersji 650A jest to co na stronie trochę słabo:

Kufer centralny 35L
Stelaż mocowania kufra centralnego
Poszerzenie stopki bocznej
Osłona silnika

Wiem ile płaciłem u siebie za motka z 3 kuframi Kappa, centralka, gmolami i była to nizsza cena niż ta na stronie. Nawet jak dolicze kupione potem samodzielnie osłone metalowa nie plastikowa silnika (oczywiscie zdjęcia śa pogladowe wiec moge sie mylic) i hanbary, oraz poszerzenie stopki i deflektor.
Teraz nowy 650 w wersji XT kosztuje wg cennika 36 490 zł.
Więc 3000 zł różnicy za szybę turystyczną, centralny kufer ze stelażem, osłona podsilnikową i poszerzenie stopki to przyzwoita oferta. Oczywiście dla tych którzy kupują nowy motocykl i stać ich na oryginalne dodatki.
Gdyby kupowali nie w pakiecie wyszło by pewnie drożej.
Ale zawsze można kupić golasa i doposażyć na alledrogo po czym samemu zamontować :)
Albo kupić używany już wyposażony :)
Niestety nie zgodze sie z toba, to jest drogo, mi sie udało zejść z ceny nowego golasa po negocjacach na tyle, że zamówiełem w ASO i stelażę i kufry i centralkę oraz gmole i dalej jestem poniżej omawianej ceny.


DL650A L8

Awatar użytkownika
Old Donkey
A+B+C
Posty: 1825
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:53
Lokalizacja: Katowice

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Old Donkey »

tak z ciekawości policzylem ile by wyszło kupując samemu :

szyba - np. PUIG 570 zł
https://puig.pl/187-1446-szyba-turystyc ... iemniany_h
kufer ze stelażem - 870 zł za np. givi 40 litrów z płytą givi oraz stelażem givi, motobagaż.pl
osłona podsilnikowa - Ravetech wraz z przesyłką 245$ * 4PLN = 980PLN
https://ravetechmotorcycles.com/store/en/
poszerzenie stopki - powiedzmy 60 PLN
https://pl.aliexpress.com/item/33052562 ... 2e0eeJ7sr4


570 + 870 + 980 + 60 = 2480 PLN



Awatar użytkownika
Antyks
Administrator
Posty: 2215
Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Antyks »

Lord pisze:
Niestety nie zgodze sie z toba, to jest drogo, mi sie udało zejść z ceny nowego golasa po negocjacach na tyle, że zamówiełem w ASO i stelażę i kufry i centralkę oraz gmole i dalej jestem poniżej omawianej ceny.
Ależ gdzie ja napisałem że to jest super atrakcyjna oferta? Nie wiem ile kosztował motek gdy Ty go kupowałeś, nie wiem czy była jakaś promocja, czy .. i wiele jest tych "czy" .
Napisałem że to "... przyzwoita oferta. Oczywiście dla tych którzy kupują nowy motocykl i stać ich na oryginalne dodatki.
Gdyby kupowali nie w pakiecie wyszło by pewnie drożej. "

Ja nie kupuję nowych motocykli i nie kupuję nowych drogich oryginalnych akcesów. Wolę za różnice w cenie zrobić coś pożytecznego. I robię :)
Ale są tacy co kupują i dla nich może to być ciekawa oferta. A może nie :) O tym zadecydują sami kupujący cheche.


Jerzy
Motoambulans DL 650 AK9
Gabinet Dietetyczny
Przedstawiciel Thermomix

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Lord »

no juz dobrze juz dobrze jak ja kupowałem cena wyjściowa była 33000 za golasa kto ile wynegocjowął to juz zleży jak negocjował, w sumie juz dawno sobie ten upust odebrali w cenie serwisu :)


DL650A L8

haqqax
A2
Posty: 230
Rejestracja: 05 sie 2019, 17:48

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: haqqax »

Zgodzę się z Lordem - drogo.

Dodatki kupowałem bardzo niedawno - kuferek 50l z płytą, stelaż, stopka centralna (brak w zestawie Suzuki), poszerzenie stopki bocznej, osłona silnika, przesyłka wszystkiego plus montaż płyty w warsztacie - cena nieco poniżej 1500 PLN. Było by drożej, gdyby nie podpowiedzi na forum :-)

Wolę swoj kuferek niż to co daje Suzuki, szybka na zdjęciu wygląda na standardową plus deflektor, brak stopki centralnej dla mnie byłby najbardziej dotkliwy.

IMHO lepiej to wszystko dołożyć samemu :-)


Daelim Daystar ==> Suzuki DL650 XAL2018

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5222
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Struna »

Drogo, niedrogo - to jest post informacyjny o takiej możliwości.
Komuś spasuje to skorzysta, inny woli sam - jego wola.


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
Lord
A+B+C+D+E
Posty: 3343
Rejestracja: 27 cze 2018, 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Lord »

Zgadza sie ale trzeba dac ew. tym którzy chcieliby skorzystac alternatywę lub przynajmniej informacje za co płacą :) A przeciez nikt nikomu nie broni skorzystać :)


DL650A L8

Awatar użytkownika
Struna
A+B+C+D+E+T
Posty: 5222
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:26
Lokalizacja: Skawina/Kraków
Kontakt:

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: Struna »

Plusem może być dla kogoś również fakt, że ma to już zamontowane, poskręcane itp - bywają tacy, dla których takie tematy są problematyczne.
Ocena: 5.88235%


DL 650 AK7, Honda VTR 1000F, Tekken 125->250, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl

Awatar użytkownika
prz3kus
A2
Posty: 113
Rejestracja: 30 wrz 2018, 07:52
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: prz3kus »

Cena wyjściowa względem tamtego roku poszła prawie 4000 do góry. Czy to znaczy, że mój motocykl z tamtego roku mniej stracił na wartości? :lol: :lol:


DL 650 (2018) / DL 1050XT (2021)

Awatar użytkownika
polokokt
A
Posty: 300
Rejestracja: 09 lis 2017, 23:00
Lokalizacja: Legionowo

Re: Travel Pack w Motocyklach Suzuki

Post autor: polokokt »

Może tak być że sprzedasz niewiele taniej niż kupiłeś, jak znajdziesz klienta. Ja pamiętam czasy jak Kawasaki Z750 w salonie kosztowała 22-23 tyś PLN (taki akurat wtedy oglądałem). I kilka lat później, używane z tego rocznika w ładnym stanie dalej kosztowały około 20 tysi bo nowe znacząco już podrożały :) Strata niewielka a kilka lat się polatało.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólne”