Zapraszamy forowiczów na szkolenie na torze :) Jedyna taka okazja w tym roku :)
Więcej informacji https://forum.vstromclub.pl/szkolenie-pokonywania-zakretow-na-torze-stary-kisielin-14-sierpnia-t1619.html

TCX Airtech evo gtx - ktos uzywa?

To wszystko co poza ubraniem ochrania nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C
Otrzymał podziękowań: 20 razy
Kontakt:

TCX Airtech evo gtx - ktos uzywa?

Postautor: Pyxis » 22 lis 2016, 15:00

Witam.
Czy ktos z forumowiczow uzywa butkow TCX Airtech evo gtx?
Jakies opinie?
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2

Awatar użytkownika
bzyku
A+B
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: TCX Airtech evo gtx - ktos uzywa?

Postautor: bzyku » 22 lis 2016, 15:31

Ja używam już 2 sezony. Buty to połączenie gumowca z gore tex :) bardzo fajne nie przemakalne a w lecie da się wytrzymać podczas jazdy. Latem chodząc gdzieś np. zwiedzając, to jak się domyślasz jest wtedy jak w gumakach. Membrana nie przepuszcza tak bardzo powietrza więc jest gorąco ale nie mokro. Polecam kupić sobie skarpetki dla motocyklistów. Ogólnie za tą cenę nic z gore nie kupisz. Ja mam poprzedni model tzn bez dopisku Evo.
Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C
Kontakt:

Postautor: Pyxis » 22 lis 2016, 23:19

Wlasnie o wrazenia z letniego okresu mi chodzi.
Jesli mowisz, ze da sie wytrzymac, to wazna informacja. Chcialem calkiem krotkie na lato, ale jednak bezpieczenstwo na tym cierpi mocno.
Hm...
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.

Awatar użytkownika
bzyku
A+B

Postautor: bzyku » 23 lis 2016, 07:43

Mam też krótkie ale nie latam w nich. Trzeba wiązać i jakieś takie mało bezpieczne. Nadają się po bułki do sklepu ale trzeba do tego krótkie spodenki :)
Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN

Awatar użytkownika
kalinago
A2

Postautor: kalinago » 02 gru 2016, 23:06

Z tego co widzę to mają spore wstawki tkaniny i jak się tam nabije błota, to będzie bieda wyczyścić.
Producent wspomina też coś o wstawkach z mikrofibry. Jeśli to elementy, które mają się zginać to mogą być dość sztywne (mam wcześniejsze buty z mikrofibry - ubrałem parę razy i prawie nowe wylądowały na strychu).
Jak chcesz przewiewne to niewiele dokładając możesz kupić Daytony Spirit GTX (albo Burdit) też z perforowanymi wstawkami, całe ze skóry i super wygodne do jazdy, chodzenia i zwiedzania.
Ale to tylko taka sugestia. Każdy musi sam przymierzyć.

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C
Kontakt:

Postautor: Pyxis » 03 gru 2016, 00:35

W poniedzialek butki powinny byc u mnie, wiec posiedze i polaze troszke po domu i moze jakas mglista opinie sobie wyrobie na ich temat.
( . Y . )

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C
Kontakt:

Postautor: Pyxis » 09 gru 2016, 12:35

Przyszly. Przymierzylem - pasuja jak ulal (a to nie jest takie oczywiste dla moich stopek). Chodzicsie w nich spokojnie da. Wyglad "nieodstraszajacy". Jesli w lecie nie bede w nich "plywal" - a nieby z GoreTexem nie powinienem), to uznam to za naprawde dobrze wydana kase.
( . Y . )

Pawlak
A1

Postautor: Pawlak » 24 mar 2017, 18:33

@Pyxis Masz szeroką stopę? Pytam, bo napisałeś, że pasują jak ulał, a na mnie niestety te buty nie pasują i jestem ciekaw dlaczego. Mam wąską stopę i dzisiaj mierzyłem TCX Airtechy oraz tańsze Explorery i niestety w obu butach przy chodzeniu podnosi mi się pięta (but w ogóle nie trzyma pięty). Przed wizytą w sklepie byłem już na nie zdecydowany, ale niestety ich nie kupiłem. Pogoda coraz lepsza, a ja ciągle bez butów :evil:

Awatar użytkownika
Pyxis
A+B+C
Kontakt:

Postautor: Pyxis » 24 mar 2017, 23:29

Nie mam jakiejs bardzo szerokiej stopy, ale mam wysokie podbicie. Moze dlatego nie wystepuje taki problem jak u Ciebie.
( . Y . )

Wróć do „Kaski, Buty, Rękawice”