Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

Znaleziono 505 wyników

autor: Pawian
21 cze 2026, 23:22
Forum: Spotkania i zloty
Temat: XIV Zlot Forum VStrom - Skoki Duże - ZAPISY
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 5380

Re: XIV Zlot Forum VStrom - Skoki Duże - ZAPISY

@moto_czort @Lord
Czy jest opcja przyjazdu na sam przedzlot?
Rodzinne wakacje zaczynam w sobotę 4 lipca, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dobrać dzień wolnego w piątek i przylecieć na wieczór w czwartek :)
autor: Pawian
21 cze 2026, 11:58
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425526

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Dziękuję, dziękuję :)

Jak znajdę chwilę, to coś o nim naskrobię :)
autor: Pawian
19 cze 2026, 00:01
Forum: Tematy ogólne
Temat: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla
Odpowiedzi: 4754
Odsłony: 1425526

Re: Co dziś zrobiłem dla swojego motocykla

Zasmuciłem mojego rudego.
autor: Pawian
30 maja 2026, 17:06
Forum: Interkomy, Nawigacje, Kamery
Temat: Chiński terminal CarPlay/AndroidAuto
Odpowiedzi: 139
Odsłony: 96070

Re: Chiński terminal CarPlay/AndroidAuto

Ja po zabawie w "CarPlaya" za 150 PLN postanowiłem przetestować takie inne coś "NaviFly 5.5" na co znalazłem namiar pod jednym z filmów promujących Carpuride'a. Sam Chiński Carplay ogólnie działa spoko, żre baterię w telefonie jak należy i coś tam pokazuje. Problemem jest to, że z niewiadomych przyc...
autor: Pawian
01 kwie 2026, 11:58
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: No i stało się!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1413

Re: No i stało się!

@moto_czort Fiu fiu, pięknie :)
Gratulacje, a teraz tyłek do tyłu i ogień.

(Ja się na tym nie znam, więc posłuchaj kogoś bardziej ogarniętego :D)
autor: Pawian
05 mar 2026, 01:50
Forum: Motocykle V-strom
Temat: Zacinająca się stacyjka
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 9052

Re: Zacinająca się stacyjka

Od 8 lat psikam tylko oczyszczaczem czyli WD40, jak zaczyna ciężej chodzić, to oczyszczam i daję chwilę popracować "chemii" a potem ćwiczę zamek lub stacyjkę kluczem. Wiem, przydałoby się jakieś smarowanie później, ale nigdy nie ma czasu. Czasem wskakuje silikon w sprayu. Wiem, to jak przyznanie się...
autor: Pawian
24 lut 2026, 00:46
Forum: Akcesoria elektryczne i elektroniczne
Temat: Garmin XT3 i XT3s
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 1763

Re: Garmin XT3 i XT3s

PiotrEm pisze:
21 lut 2026, 20:59
@Lord wszystko kupuje po 300 zł, nawet w dwupakach. Zawsze tak miał, jeszcze zanim sprzedał duszę diabłu (tj. Czortowi) :-)
Jak to Lord dusze też miał dwie ;P
autor: Pawian
18 sty 2026, 13:13
Forum: Spotkania i zloty
Temat: XIV Zlot Forum Vstrom Cumming soon..... ?
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 4366

Re: XIV Zlot Forum Vstrom Cumming soon..... ?

Roboty wyłapią i będzie odwiedzalność :D
autor: Pawian
28 lis 2025, 10:28
Forum: Spotkania i zloty
Temat: V Krakowskie Spotkanie Riderów [24.01.2026]
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 8926

Re: V Krakowskie Spotkanie Riderów [24.01.2026]

1. pxj
2. Kasia (pxj)
3. Lukas ( 70%)
4. Asia
5. Crimson
6. Jola
7. Pawian
8.
9.
10. prebuś
autor: Pawian
16 lis 2025, 22:23
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: Pokradziezowy nowy motek ZIBIC - Voge DS900X 2025
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 16054

Re: Pokradziezowy nowy motek ZIBIC - Voge DS900X 2025

Co ubezpieczenia OC, to moim zdaniem powinno się dać je wypowiedzieć i zawrzeć nowe.
Choćby po to, żeby móc wziąć pakiet.
Jedynym kosztem dodatkowym może być nieodzyskanie kasy z poprzedniego/bieżącego OC.
Polska wolna kraj czy nie?
autor: Pawian
05 paź 2025, 23:43
Forum: Kaski, Buty, Rękawice
Temat: Schuberth E2
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 32262

Re: Schuberth E2

Ja potwierdzę temat przeciekania, nowy kask i w deszczu krople ciekły po obu stronach wizjera ;p Nie wiem, czy mam szanse na reklamację, bo wkleiłem swój zestaw Cardo. Dodam, że przy bocznych wiatrach, dostaję podmuchem po twarzy przy zamkniętym wizjerze. Pomimo tych wszystkich wad, bo tak je trzeba...
autor: Pawian
05 paź 2025, 16:27
Forum: Spotkania i zloty
Temat: XIII Zalot VStrom - Zalew Sulejowski - Informacje
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 33719

Re: XIII Zalot VStrom - Zalew Sulejowski - Informacje

Pawian odmeldowuje się po powrocie do domu z międzylądowaniem w Chorzowie na Silesia Marathon (wyjaśniam: byłem kibicować :D ).
@zwierzak dzięki za świetną organizację, a wszystkim współuczestnikom za wspaniale spędzony czas.
autor: Pawian
19 wrz 2025, 10:36
Forum: Prawo, przepisy, kodeks
Temat: Konfiskata pojazdu za jazdę pod wpływem
Odpowiedzi: 102
Odsłony: 58636

Re: Konfiskata pojazdu za jazdę pod wpływem

Jest jeszcze jeden problem. Policja podaje w statystykach liczbę zatrzymanych nietrzeźwych kierujących (a nie kierowców), do których wlicza również wszystkich jadących pod wpływem na rowerach, co oczywiście mocno zaciera statystyki. Z tego, co zauważyłem, dopiero od jakiegoś czasu też podają liczbę ...
autor: Pawian
16 wrz 2025, 09:49
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: Voge 900 ds chiński konkurent gs900?
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 56044

Re: Voge 900 ds chiński konkurent gs900?

Myślę, że Lord mówił nie tyle o 'waleniu' się na boki co tym jak 'chętnie' motocykl kładzie się w zakręty. Są motocykle, które to robią bez najmniejszego wysiłku - wystarczy pomyśleć i już jesteś na 'kolanku' ale za to są mniej stabilne przy jeździe na wprost jak DL650, Tiger 800 (stary), Versys 10...
autor: Pawian
16 wrz 2025, 08:32
Forum: Spotkania i zloty
Temat: XIII Zlot V-Strom - Zalew Sulejowski - Plan Zlotu i Atrakcje
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4425

Re: XIII Zlot V-Strom - Zalew Sulejowski - Plan Zlotu i Atrakcje

@zwierzak - plany mocno bogate i super, będzie z czego wybierać.
Od siebie jako stary głodomór poproszę o dodanie namiaru na dobre jedzenie na trasie lub w okolicy :)
autor: Pawian
10 wrz 2025, 17:32
Forum: Turystyka, Bagaż
Temat: Szyba do 650 .24
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 5680

Re: Szyba do 650 .24

Mam Puiga. Jest świetna! Wyższa od oryginału o jakieś 12 cm i ciut szersza. Gruba i bardzo wytrzymała. Nie rysuje się i nie matowieje. Polecam. https://puig.pl/194-1482-szyba-turystyczna-puig-do-suzuki-dl650-v-strom-xt-17-25.html Potwierdzam i również polecam :) Też potwierdzam i też polecam. Mam 1...
autor: Pawian
10 wrz 2025, 16:58
Forum: Spotkania i zloty
Temat: XIII Zalot VStrom - Zalew Sulejowski - Informacje
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 33719

Re: XIII Zalot VStrom - Zalew Sulejowski - Informacje

Kochani Zlot zbliża się wielkimi krokami i widzimy się już za 5 tygodni, w związku z tym poproszę o drugą część wpłat, tj po 400zł od osoby. Termin wpłat to piątek - 12 września - równo 3 tygodnie przed zlotem. Uwaga. W ośrodku jest oczywiście możliwość przyjazdu dzień wcześniej, w cenie około 150 ...
autor: Pawian
10 wrz 2025, 16:08
Forum: Spotkania i zloty
Temat: XIII Zlot Suzuki VStrom - Jazdy testowe - szczegóły, zapisy i deklaracje
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 8513

Re: XIII Zlot Suzuki VStrom - Jazdy testowe - szczegóły, zapisy i deklaracje

Chętnie się przejadę GSX-S1000GX i V-Strom 1050 na standartowych kanapach.
autor: Pawian
02 wrz 2025, 16:34
Forum: Tematy ogólne
Temat: Dookoła Polski
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 13330

Re: Dookoła Polski

Świetna wyprawa. Na luzie i bez pośpiechu.
autor: Pawian
02 wrz 2025, 16:14
Forum: Motocykle niesłuszne (czyli nie V-strom)
Temat: BMW F800GS
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 15277

Re: BMW F800GS

Gratulacje!
Dotarty i od razu gotowy do kolejnego serwisu po 6k km :)
Super, obyś miał czas i możliwość załapać się na kolejny serwis w tym roku :)

Wyszukiwanie zaawansowane