Wujek dobra radaGrzechu (Kobyłka) pisze:@prz3kus, jak nie trafisz za trzecim razem, to chyba będziesz musiał zmienić moto
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Honda Varadero XL 125 >> V-Strom 650 AL2 Rudy 
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
W ramach bezpieczeństwa proszę o pokój jednoosobowy max 2 osobowy z osobą która ma mocny sen
powody chyba oczywiste. 
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Weź dopiero co zlikwidowali mi serwis SUZUKI w Łodźi więc nie podpuszczajGrzechu (Kobyłka) pisze:@prz3kus, jak nie trafisz za trzecim razem, to chyba będziesz musiał zmienić moto
No ale wiecie, że ja za każda imprezę odliczam butelki do wypicia
Więc na kolejnym zlocie będę chodził po wszystkich z kielonkiem i się przedstawiał "Cześć jestem Przemek i jestem anonimowym alkoholikiem"
DL 650 (2018) / DL 1050XT (2021)
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Jak tam wygląda sprawa jedzenia w tym ośrodku?
Re: RE: Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Jedzenie jak w dobrym kebsie piecze 2 razylukas76 pisze:Jak tam wygląda sprawa jedzenia w tym ośrodku?

Yamaha xj600-->yamaha fzs 600-->DL 1000 xt 2018
Yamaha Diversion 600--> Yamaha FZS600 --> V-Strom 1000XT AL8
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Jedzenie jest ogarnięte - więcej info napiszę w przyszłym tygodniu.
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: RE: Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Przemek powinienes przedstawiać się tak.prz3kus pisze:
No ale wiecie, że ja za każda imprezę odliczam butelki do wypicia![]()
Więc na kolejnym zlocie będę chodził po wszystkich z kielonkiem i się przedstawiał "Cześć jestem Przemek i jestem anonimowym alkoholikiem"
"Cześć jestem Przemek i jestem Abstynentem ale nie fanatykiem"
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
W wojsku mówiło się "Pije dużo ale niechętnie" 
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Panowie, spokojnie....
Alkohol spożywany z umiarem, nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Alkohol spożywany z umiarem, nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Suzuki DL 650 V-Strom 2012
- Grzechu (Kobyłka)
- A+B+C+D
- Posty: 2060
- Rejestracja: 09 sty 2017, 12:55
- Lokalizacja: Opole
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Czasem bardziej szkodzi towarzystwo, niż samo alko 
Honda Transalp 650XL + Suzuki V-Strom DL 1000 ABS 2016
SP6AZE
SP6AZE
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Towarzystwo z naszego Forum może tylko pomóc 
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
w zaszkodzeniu sobie 
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
No to jest nas dwóch w pokoju 2-osobowymbzyku pisze:W ramach bezpieczeństwa proszę o pokój jednoosobowy max 2 osobowy z osobą która ma mocny senpowody chyba oczywiste.
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Re: RE: Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
a do czego pijecieVater pisze:No to jest nas dwóch w pokoju 2-osobowymbzyku pisze:W ramach bezpieczeństwa proszę o pokój jednoosobowy max 2 osobowy z osobą która ma mocny senpowody chyba oczywiste.
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Hehehe. Krzysztof nie wiesz na co się piszesz. Budzę umarłych. Podobno.
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Marcin
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN
V-strom 1000 L6 YVB PINGWIN
- Antyks
- Administrator
- Posty: 2238
- Rejestracja: 22 wrz 2016, 18:18
- Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
- Kontakt:
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Chłopy.. Po dobrym seksie to i sen spokojny.. 
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
A tam Bzyku mnie nie budziłeś. Chociaż ja ponoć też chrapałem 
Kymco Downtown 350i
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
ja też się pochwalę, że spałem z @bzyku 
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: V Zlot (karmazynowy) - Zawoja (20-22 IX 2019) - RING
Kurde wszyscy spali z @bzyku to może i ja bym chciał? xD to jakaś atrakcją forumowa, że każdy musi spróbować? xD
1.Honda CBR 125 - 2006r
2.Suzuki DL 1000 - 2002r
2.Suzuki DL 1000 - 2002r
