Widze "lepszy cfaniak".gorghu pisze:Panowie. zamawiajcie. testujcie. jak się okaże że zostaje przy swoim "sztormiaku" to pewnie tez byłbym zainteresowany
Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Ok, research wyszedł pozytywnie. Po nitce do kłębka i znalazłem w Krakowie firmę ( Defender ) , która jest na liście dystrybutorów PartsEurope, a ten z kolei jest dystrybutorem G2 na Europę.
Nie przedłużając - niektóre modele mają nawet na stanie ( Ci w PartsEurope ), inne figurują w katalogu, ale stanu brak.
Defender wysłał zapytanie do EuropeParts czy mogą ściągnąć jakieś konkretne modele i mają mi dać znać.
Ceny - no tu jest tak sobie, taki rollgaz z w zasadzie dowolnym typem krzywki to koszt około 73 Euro netto co daje około 380 zeta brutto ( zakładając kurs 4,30 ) i niestety ilość zamawianych sztuk nie wpływa na cenę ( no może jakby kontener wziąć, to wpłynie
)
Nie przedłużając - niektóre modele mają nawet na stanie ( Ci w PartsEurope ), inne figurują w katalogu, ale stanu brak.
Defender wysłał zapytanie do EuropeParts czy mogą ściągnąć jakieś konkretne modele i mają mi dać znać.
Ceny - no tu jest tak sobie, taki rollgaz z w zasadzie dowolnym typem krzywki to koszt około 73 Euro netto co daje około 380 zeta brutto ( zakładając kurs 4,30 ) i niestety ilość zamawianych sztuk nie wpływa na cenę ( no może jakby kontener wziąć, to wpłynie
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Dzieki za sledztwo i za info.
W takim razie dzwonie do nich i pytam.
W takim razie dzwonie do nich i pytam.
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Dodzwonilem sie. Nikt nic nie wie, firma G2 nieznana, nie wiedza czy moga miec i kiedy. Czyli standard. 
Maja sie dowiedziec i oddzwonic, czyli ja zadzwonie jutro.
Jak cos bede wiedzial, to napisze. Ty jak cos to tez daj znaka, bo trafilismy chyba na rozne piony zaopatrzeniowo-decyzyjne.
Maja sie dowiedziec i oddzwonic, czyli ja zadzwonie jutro.
Jak cos bede wiedzial, to napisze. Ty jak cos to tez daj znaka, bo trafilismy chyba na rozne piony zaopatrzeniowo-decyzyjne.
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Mi oddzwonili - do ściągnięcia, ale to czego nie mają na stanie to czas realizacji około 2 miesiące.
Koleś z USA ( wprost z G2 ) napisał, że gdyby był problem z nabyciem lokalnie, to można bezpośrednio od nich - są w stanie wysłać do Polski.
Koleś z USA ( wprost z G2 ) napisał, że gdyby był problem z nabyciem lokalnie, to można bezpośrednio od nich - są w stanie wysłać do Polski.
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
A ten Tamer co ja sie czaje maja moze?
Z kim lapales kontakt? Jaki czas wysylki bezposrednio z G2? Tez 2 mce?
Z kim lapales kontakt? Jaki czas wysylki bezposrednio z G2? Tez 2 mce?
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
W Defenderze - jakiś koleś odebrał, przyjął zapytanie, wziął numer ode mnie i powiedział, że oddzwoni.
Oddzwonił jakiś czas temu i powiedział co i jak.
A w G2 napisałem na maila ze strony i odpisał mi Gary Gibbs.
Nie pytałem go jeszcze o ewentualny czas realizacji, ale zapewne nietrudno sobie wyobrazić, że jak transportem morskim, to równie długo, a jak lotniczym, to krócej.
HGW jak z cłem.
Oddzwonił jakiś czas temu i powiedział co i jak.
A w G2 napisałem na maila ze strony i odpisał mi Gary Gibbs.
Nie pytałem go jeszcze o ewentualny czas realizacji, ale zapewne nietrudno sobie wyobrazić, że jak transportem morskim, to równie długo, a jak lotniczym, to krócej.
HGW jak z cłem.
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Dopytałem gościa z G2, może wysłać choćby dzisiaj.
Poprosiłem o wycenę z kosztami transportu.
Poprosiłem o wycenę z kosztami transportu.
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
No to czekam na info.
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Ok, to mam dwie opcje.
Jedna - wysyłka lotnicza bezpośrednio od nich w cenie 33.5 USD. Nie wiadomo czy oclą, więc cena jakby może się zmienić.
Druga - kumpel co tydzień targa części ze stanów i można by do niego się podpiąć, wtedy kwestię cła mamy z bani, bo on i tak wszystko cli.
Jedna - wysyłka lotnicza bezpośrednio od nich w cenie 33.5 USD. Nie wiadomo czy oclą, więc cena jakby może się zmienić.
Druga - kumpel co tydzień targa części ze stanów i można by do niego się podpiąć, wtedy kwestię cła mamy z bani, bo on i tak wszystko cli.
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Jesli w opcji drugiej jest clo ktore w opcji pierwszej jest warunkowe, to moze v1?
Tak czy siak podaj numer konta na priv.
Tak czy siak podaj numer konta na priv.
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
W opcji drugiej to ja myślę, że właśnie jakby bez cła weźmiemy, bo to pójdzie w koszty firmy kumpla, ale jeszcze jutro to potwierdzę na 100%.
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
OK. Tylko nie narazaj kumpla na jakies dodatkowe koszta, bo nastepnym razem nie odbierze telefonu od Ciebie. 
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Przy opcji z kumplem to jakby odpadła by kwota za przesyłkę ( czyli te niecałe 34 dolce ) natomiast będzie oclone.
Bezpośrednio prawdopodobnie będzie oclone ( choć jest cień nadziei, że jednak nie ) no i koszt wysyłki.
Czytałem nieco o cle z USA i generalnie dla przesyłek o wartości do 150 EUR adresowanych na osobę prywatną to prawie się nie zdarza clenie, aczkolwiek może się pojawić VAT, który przy cle ( 4,5% ) jednak robi już sporą różnicę ( 23% )
Myślę, że chyba można by się porwać na opcję bezpośrednią.
@Pyxis - weź zapodaj numer fona na PW
Bezpośrednio prawdopodobnie będzie oclone ( choć jest cień nadziei, że jednak nie ) no i koszt wysyłki.
Czytałem nieco o cle z USA i generalnie dla przesyłek o wartości do 150 EUR adresowanych na osobę prywatną to prawie się nie zdarza clenie, aczkolwiek może się pojawić VAT, który przy cle ( 4,5% ) jednak robi już sporą różnicę ( 23% )
Myślę, że chyba można by się porwać na opcję bezpośrednią.
@Pyxis - weź zapodaj numer fona na PW
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Masz na PW
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
Jeżeli będziecie sprowadzać to jeżeli nie problem to też bym zamówił takie cudo.
- Pyxis
- A+B+C+D
- Posty: 2322
- Rejestracja: 21 wrz 2016, 22:29
- Lokalizacja: Strzegom (dolnośląskie)
- Kontakt:
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
No juz zamowione i leci z USA.
( . Y . )
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Parafrazujac: Trafiaja sie szaleni motocyklisci, ale nie ma starych szalonych motocyklistow.
Bialy dziobaty DL 650 AL2
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
A czy zamiast tego nie lepiej przejść na "ride by wire" i wybrać sobie dowolny "tamer" za pomocą procka ? 
Re: G2 Throttle Tamer - bardzo ciekawa idea. "Kce to!"
a widziałeś może takie zestawy ?
DL 650 AK7, DRZ 400S - http://www.gcstuning.pl