V-Strom 1050 Colto, złoty a skromny :-)

Tu przedstawiamy nasze motocykle
Awatar użytkownika
Colto
A+B
Posty: 565
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:15
Lokalizacja: Wa-wa

Re: V-Strom 1050 Colto, złoty a skromny :-)

Post autor: Colto »

Zmiana prędkości w 2021 następuje bez miany cyfr na liczniku, czyli moto zwalnia, ale nadal wskazania predkościomierza są takie same (jazda drogami ekspresowymi).

Koledze kilka razy wyłączył się tempomat (jadąc na autostradzie), bez zmiany położenia rollgazu na -1 (wiemy o tej funkcji) oraz bez naciskania hamulca/cy, czy innych przycisków.
Czytałem o tym problemie na forum V-Stroma UK i USA, też mają takie przypadki.

Kręcimy kilometry dalej...

Siatka 3D, pomaga w ciepłe dni, w deszczu też trochę mniej siedzi się na wodzie.

Jakby ktoś się zastanawiał, gdzie i jak zamontować Gopro w 1050, żeby nie było widać w obiektywie kawałków motocykla, to to jest idealne miejsce (zdjęcia).

Ramie i mocowania firmy Ram Mounts (na zdjeciu wyszczególnione co potrzeba) oraz 1 tulejka własnej roboty (ostatnie zdjecie) - ta tulejka, to dystans, który wkłada się pod RAM-B-272-U.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka



Ocena: 5.88235%


Pozdrawiam,

Mariusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki V-Strom DL1000 AL9 (2019r.)

Awatar użytkownika
Colto
A+B
Posty: 565
Rejestracja: 25 lip 2019, 11:15
Lokalizacja: Wa-wa

Re: V-Strom 1050 Colto, złoty a skromny :-)

Post autor: Colto »

Dawno nic nie wrzucałem - mam nowe naklejeczki od makaroniarzy na handbarach i na osłonach lag.
Odcień złotego inny niż na felgach i troszkę inny niż na baku - do zaakceptowania.ObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka



Pozdrawiam,

Mariusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki V-Strom DL1000 AL9 (2019r.)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Motocykle”