Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

XII zlot w Przesiece - Informacje

Wspólnie razem..
Siemion
AM
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:57

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Siemion »

Cześć
Zaliczka wpłacona
Ocena: 5.88235%



Awatar użytkownika
1Marek1
A1
Posty: 49
Rejestracja: 17 maja 2018, 12:38

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: 1Marek1 »

Cześć zaliczka wplacona



Awatar użytkownika
Corab
A1
Posty: 66
Rejestracja: 27 maja 2024, 20:04

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Corab »

Czy jeszcze znajdzie się wolne miejsce i mogę wpłacić zaliczkę ?
Corab


WMF/WSK175/JAWA350/Yamaha Virago 750/Honda Varadero 1000 / TRANSALP650/DL650/DL650/KYMCO DAWNTOW300/KYMCO XSITING400/DL650 r 2020 od maja 2024 :)

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: lukas76 »

Corab pisze:
30 gru 2024, 12:06
Czy jeszcze znajdzie się wolne miejsce i mogę wpłacić zaliczkę ?
Corab
@waldeman ?



Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Corab pisze:
30 gru 2024, 12:06
Czy jeszcze znajdzie się wolne miejsce i mogę wpłacić zaliczkę ?
Corab
Tak. Śmiało możesz się dopisać do listy. Co prawda koszt może wzrosnąć o 20 zł ( o tyle podnosi cenę za pobyt ośrodek), ale zgodnie z przysłowiem - kto później przychodzi pije karniaka i stawia flaszkę - wyjdzie akuratnie na flaszkę.
Ocena: 5.88235%


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
Corab
A1
Posty: 66
Rejestracja: 27 maja 2024, 20:04

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Corab »

zaliczka poszła :)


WMF/WSK175/JAWA350/Yamaha Virago 750/Honda Varadero 1000 / TRANSALP650/DL650/DL650/KYMCO DAWNTOW300/KYMCO XSITING400/DL650 r 2020 od maja 2024 :)

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: staszek_s »

Dopisałem Cię do listy, na razie na szaro.
Ocena: 5.88235%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 5108
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Centrino »

No Panie i Panowie, dzisiaj została opublikowana oficjalinie data wyborów prezydenckich.
Kto chce wziąść w nich udział musi pamiętać o wzięciu odpowiedniego dokumentu w swojej gminie aby mógł zagłosować w innym miejscu.


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: staszek_s »

Albo wrócić przed zamknięciem lokali.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: lukas76 »

Trzeba wziąć kartę



Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 967
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Ciok »

Ale bedom berety jak taka "banda" zjedzie się pod ichniejszy lokal wyborczy....


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
Centrino
Administrator
Posty: 5108
Rejestracja: 30 wrz 2016, 17:55
Lokalizacja: DLU

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Centrino »

Ciok pisze:
15 sty 2025, 17:04
Ale bedom berety jak taka "banda" zjedzie się pod ichniejszy lokal wyborczy....
Stawiam na to, że zabraknie dodatkowych kart i będzie trzeba szukać kolejnego lokalu wyborczego


JAWA 350TS -> BMW F650 -> DL650 AK8 -> DL1050XT

Części, akcesoria motocyklowe https://dlmoto.pl/

Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 967
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Ciok »

Chyba że będzie "przeciek" do Komisji Wyborczej od organizatora. ;)


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Ciok pisze:
15 sty 2025, 19:27
Chyba że będzie "przeciek" do Komisji Wyborczej od organizatora. ;)

To jest do załatwienia


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 967
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Ciok »

Będzie bliżej, to będziemy się zastanawiać.


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Ogłoszenia parafialne :
1- Naszym oficjalnym partnerem i wspierającym jest Suzuki Motor Poland .
Żeby rozruszać ekipę, a szczególnie wkręcić w atmosferę zlotową nowych uczestników ( bo starą gwardię to hamować trzeba jak tylko poczuje nieco wolności ) , poprosiłem Suzuki Motor Polska o wsparcie w postaci jakiś souvenirów które będą nagrodami w konkursach i zabawach zlotowych . Suzuki stanęło na wysokości zadania i osobą pana Dariusza Sieradzkiego z centrali , potwierdziło chęć dostarczenia różności które będą przeznaczone dla was jako nagrody .
2- Miejsce naszego zlotu będzie udekorowane bramą , balonem i innymi dekoracjami z szyldem SUZUKI. Z Wrocławia , Suzuki Motocykle Wrocław odwiedzi nas ze swoimi motocyklami . Czy będą jazdy testowe - jeszcze nie wiem .
3- Będą konkursy zlotowe , więc proszę się już duchowo przygotowywać się do rywalizacji. A nagrody będą naprawdę cenne . Wspomnę tylko o uścisku dłoni prezesa naszego forum , czy wspólnym zdjęciu z naszymi uroczymi Amazonkami i plecaczkami . To nie są tanie rzeczy - jak mawia Ferdek Kiepski. Będą też nagrody pocieszenia, kieliszek czegoś zacnego zawsze poprawia nastrój .
4 - z konkurencji planuję : Jazdę na rowerze z odwrotną kierownicą ( ten sam rower co w Zapuście ), Toczenie beczek motocyklem , Oczko , czyli jazda na czas ( dokładnie 21 sekund ), Wyścigi na deskorolkach solo i w parach , kółko i krzyżyk tylko trochę inaczej , ręka chirurga czyli najlepszy mechanik i inne . Na 100% wam się spodoba .
5 - jest jeszcze jeden temat do ustalenia z Suzuki Motor Poland , ale nie zapeszając , najpierw go ustalę i zacznę realizować , a potem was poinformuję.
6- Czy mogę liczyć na pomoc osób które przyjadą na przed zlot w temacie postawienia bramy i balonu .
Ocena: 11.76471%


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: staszek_s »

I to są dobre wiadomości w ten zimny poranek :)
Ostatnim punktem się nie martw, rąk nie zabraknie, my w najgorszym razie postaramy się przyjechać w piątek wcześniej i ogarniemy temat.
Ocena: 5.88235%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 4484
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: crimson »

Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek - więc oczywiście możemy dmuchać balon :)
Ocena: 11.76471%


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC

Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 967
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Ciok »

crimson pisze:
07 lut 2025, 08:46
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek - więc oczywiście możemy dmuchać balon :)
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek, więc oczywiście możemy dmuchać w balon :) Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 4484
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: crimson »

Ciok pisze:
07 lut 2025, 19:32
crimson pisze:
07 lut 2025, 08:46
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek - więc oczywiście możemy dmuchać balon :)
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek, więc oczywiście możemy dmuchać w balon :) Obrazek
To jesteśmy umówieni na dmuchanie :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”