Ogłoszenie duszpasterskie
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.
Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych
*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo
XII zlot w Przesiece - Informacje
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Czy jeszcze znajdzie się wolne miejsce i mogę wpłacić zaliczkę ?
Corab
Corab
WMF/WSK175/JAWA350/Yamaha Virago 750/Honda Varadero 1000 / TRANSALP650/DL650/DL650/KYMCO DAWNTOW300/KYMCO XSITING400/DL650 r 2020 od maja 2024 
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Tak. Śmiało możesz się dopisać do listy. Co prawda koszt może wzrosnąć o 20 zł ( o tyle podnosi cenę za pobyt ośrodek), ale zgodnie z przysłowiem - kto później przychodzi pije karniaka i stawia flaszkę - wyjdzie akuratnie na flaszkę.
- Ocena: 5.88235%
Mniejszość Niemiecka 3
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
zaliczka poszła 
WMF/WSK175/JAWA350/Yamaha Virago 750/Honda Varadero 1000 / TRANSALP650/DL650/DL650/KYMCO DAWNTOW300/KYMCO XSITING400/DL650 r 2020 od maja 2024 
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Dopisałem Cię do listy, na razie na szaro.
- Ocena: 5.88235%
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
No Panie i Panowie, dzisiaj została opublikowana oficjalinie data wyborów prezydenckich.
Kto chce wziąść w nich udział musi pamiętać o wzięciu odpowiedniego dokumentu w swojej gminie aby mógł zagłosować w innym miejscu.
Kto chce wziąść w nich udział musi pamiętać o wzięciu odpowiedniego dokumentu w swojej gminie aby mógł zagłosować w innym miejscu.
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Albo wrócić przed zamknięciem lokali.
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Ale bedom berety jak taka "banda" zjedzie się pod ichniejszy lokal wyborczy....
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Stawiam na to, że zabraknie dodatkowych kart i będzie trzeba szukać kolejnego lokalu wyborczego
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Chyba że będzie "przeciek" do Komisji Wyborczej od organizatora. 
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Będzie bliżej, to będziemy się zastanawiać.
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Ogłoszenia parafialne :
1- Naszym oficjalnym partnerem i wspierającym jest Suzuki Motor Poland .
Żeby rozruszać ekipę, a szczególnie wkręcić w atmosferę zlotową nowych uczestników ( bo starą gwardię to hamować trzeba jak tylko poczuje nieco wolności ) , poprosiłem Suzuki Motor Polska o wsparcie w postaci jakiś souvenirów które będą nagrodami w konkursach i zabawach zlotowych . Suzuki stanęło na wysokości zadania i osobą pana Dariusza Sieradzkiego z centrali , potwierdziło chęć dostarczenia różności które będą przeznaczone dla was jako nagrody .
2- Miejsce naszego zlotu będzie udekorowane bramą , balonem i innymi dekoracjami z szyldem SUZUKI. Z Wrocławia , Suzuki Motocykle Wrocław odwiedzi nas ze swoimi motocyklami . Czy będą jazdy testowe - jeszcze nie wiem .
3- Będą konkursy zlotowe , więc proszę się już duchowo przygotowywać się do rywalizacji. A nagrody będą naprawdę cenne . Wspomnę tylko o uścisku dłoni prezesa naszego forum , czy wspólnym zdjęciu z naszymi uroczymi Amazonkami i plecaczkami . To nie są tanie rzeczy - jak mawia Ferdek Kiepski. Będą też nagrody pocieszenia, kieliszek czegoś zacnego zawsze poprawia nastrój .
4 - z konkurencji planuję : Jazdę na rowerze z odwrotną kierownicą ( ten sam rower co w Zapuście ), Toczenie beczek motocyklem , Oczko , czyli jazda na czas ( dokładnie 21 sekund ), Wyścigi na deskorolkach solo i w parach , kółko i krzyżyk tylko trochę inaczej , ręka chirurga czyli najlepszy mechanik i inne . Na 100% wam się spodoba .
5 - jest jeszcze jeden temat do ustalenia z Suzuki Motor Poland , ale nie zapeszając , najpierw go ustalę i zacznę realizować , a potem was poinformuję.
6- Czy mogę liczyć na pomoc osób które przyjadą na przed zlot w temacie postawienia bramy i balonu .
1- Naszym oficjalnym partnerem i wspierającym jest Suzuki Motor Poland .
Żeby rozruszać ekipę, a szczególnie wkręcić w atmosferę zlotową nowych uczestników ( bo starą gwardię to hamować trzeba jak tylko poczuje nieco wolności ) , poprosiłem Suzuki Motor Polska o wsparcie w postaci jakiś souvenirów które będą nagrodami w konkursach i zabawach zlotowych . Suzuki stanęło na wysokości zadania i osobą pana Dariusza Sieradzkiego z centrali , potwierdziło chęć dostarczenia różności które będą przeznaczone dla was jako nagrody .
2- Miejsce naszego zlotu będzie udekorowane bramą , balonem i innymi dekoracjami z szyldem SUZUKI. Z Wrocławia , Suzuki Motocykle Wrocław odwiedzi nas ze swoimi motocyklami . Czy będą jazdy testowe - jeszcze nie wiem .
3- Będą konkursy zlotowe , więc proszę się już duchowo przygotowywać się do rywalizacji. A nagrody będą naprawdę cenne . Wspomnę tylko o uścisku dłoni prezesa naszego forum , czy wspólnym zdjęciu z naszymi uroczymi Amazonkami i plecaczkami . To nie są tanie rzeczy - jak mawia Ferdek Kiepski. Będą też nagrody pocieszenia, kieliszek czegoś zacnego zawsze poprawia nastrój .
4 - z konkurencji planuję : Jazdę na rowerze z odwrotną kierownicą ( ten sam rower co w Zapuście ), Toczenie beczek motocyklem , Oczko , czyli jazda na czas ( dokładnie 21 sekund ), Wyścigi na deskorolkach solo i w parach , kółko i krzyżyk tylko trochę inaczej , ręka chirurga czyli najlepszy mechanik i inne . Na 100% wam się spodoba .
5 - jest jeszcze jeden temat do ustalenia z Suzuki Motor Poland , ale nie zapeszając , najpierw go ustalę i zacznę realizować , a potem was poinformuję.
6- Czy mogę liczyć na pomoc osób które przyjadą na przed zlot w temacie postawienia bramy i balonu .
- Ocena: 11.76471%
Mniejszość Niemiecka 3
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
I to są dobre wiadomości w ten zimny poranek 
Ostatnim punktem się nie martw, rąk nie zabraknie, my w najgorszym razie postaramy się przyjechać w piątek wcześniej i ogarniemy temat.
Ostatnim punktem się nie martw, rąk nie zabraknie, my w najgorszym razie postaramy się przyjechać w piątek wcześniej i ogarniemy temat.
- Ocena: 5.88235%
Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek - więc oczywiście możemy dmuchać balon 
- Ocena: 11.76471%
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek, więc oczywiście możemy dmuchać w balon

Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto
Re: XII zlot w Przesiece - Informacje
To jesteśmy umówieni na dmuchanie
DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC