Ogłoszenie duszpasterskie

Chciałem poinformaować, że znalazł się chętny i chętna, któremu pomoże kolejny chętny w organizacji jesiennego zlotu.

Termin i miejsce zlotu zostanie ogłoszone na zlocie w Skokach Dużych


*Tak naprawdę termin zlotu jest już na forum ale znaleźć nie jest tak łatwo :)

XII zlot w Przesiece - Informacje

Wspólnie razem..
Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 967
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Ciok »

crimson pisze:
07 lut 2025, 19:51
Ciok pisze:
07 lut 2025, 19:32
crimson pisze:
07 lut 2025, 08:46
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek - więc oczywiście możemy dmuchać balon :)
Jak nam się uda, to możliwe, że będziemy już we czwartek, więc oczywiście możemy dmuchać w balon :) Obrazek
To jesteśmy umówieni na dmuchanie :)
Obrazek
Jesteśmy umówieni. Będziem dmuchać...


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Jestem po rozmowie telefonicznej z dolnośląskim dilerem - Suzuki Długołęka - Mamy obiecaną obecność 4 motocykli testowych na naszym zlocie . 2 x 1050 i 2 x 800 . Motocykle będą w różnych wersjach . Rozważana jest też wersja zabrania jednego motocykla sportowo - turystycznego , coś z piecem 1000 cm . I teraz info dla mieszkańców okolic Wrocławia - morze macie ochotę przyjechać na zlot i wrócić motocyklem testowym ? Takie zapytanie otrzymałem od regionalnego przedstawiciela Przemysława Kołkowskiego . kolejne pytanie od Przemka - może chcecie żeby przyjechały na nasz zlot jakieś inne modele Suzuki ? Piszcie proszę , co macie ochotę zobaczyć , dosiąść , wypróbować . Jest jeszcze czas na te ustalenia do końca miesiąca .
Ocena: 17.64706%


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
JARON
A+B+C+D
Posty: 2186
Rejestracja: 04 paź 2016, 14:51
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: JARON »

Jak by była możliwość wypróbowania ostatniego wypustu Vstroma 650 to było by fajnie,moja Aga już zrobiła prawko w zeszłym roku a właściwie nie miała sposobności pojeżdżenia zwykłym Vstromem 650. A to chyba już ostatni gwizdek ;-)
Ocena: 5.88235%


Ogar205>CZ175>MZ250 z koszem>JunakM10>ETZ250>IntruderVL800>IntruderC1500>Vstrom1000 2016>CRS250> IMPERIALE400+RE HIMALAYAN 452
Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili,gdy zdamy sobie sprawę,że mamy tylko jedno.

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: lukas76 »

A to super wiadomość



Awatar użytkownika
Ciok
A+B
Posty: 967
Rejestracja: 23 sie 2018, 22:45
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Ciok »

JARON pisze:
12 lut 2025, 13:02
Jak by była możliwość wypróbowania ostatniego wypustu Vstroma 650 to było by fajnie,moja Aga już zrobiła prawko w zeszłym roku a właściwie nie miała sposobności pojeżdżenia zwykłym Vstromem 650. A to chyba już ostatni gwizdek ;-)
Lepiej spróbować tych, które będą w sprzedaży 800-tek i 1050. 650 na zlocie będzie dużo, ale nowego za moment się nie kupi.


Obrazek
Pozdrawiam. Sławek Ciok
„poznaj swój kraj, ojczyźnie służ” - Mazowsze jest piękne, otwórz oczy.
Karawanierzy Mazowieccy - sekcja moto

Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2402
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Iżu »

waldeman pisze:
10 lut 2025, 18:23
Piszcie proszę , co macie ochotę zobaczyć , dosiąść , wypróbować . Jest jeszcze czas na te ustalenia do końca miesiąca .
Jeśli by mieli już testówkę to niech przywiozą nową Sukę DRZ400 SM 8-)
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: lukas76 »

Iżu pisze:
13 lut 2025, 17:18
waldeman pisze:
10 lut 2025, 18:23
Piszcie proszę , co macie ochotę zobaczyć , dosiąść , wypróbować . Jest jeszcze czas na te ustalenia do końca miesiąca .
Jeśli by mieli już testówkę to niech przywiozą nową Sukę DRZ400 SM 8-)
Ooooooo



Awatar użytkownika
Iżu
A+B+C+D
Posty: 2402
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Iżu »

lukas76 pisze:
13 lut 2025, 17:41
Ooooooo
Mega mi się ten motorek podoba, może w Czechach będzie tańszy to sobie kupię :D
Suzuki DR Z400 SM 2025.jpg
Suzuki DR Z400 SM 2025.jpg (140.19 KiB) Przejrzano 13244 razy
Ocena: 5.88235%


Iżu

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Iżu pisze:
13 lut 2025, 17:18
waldeman pisze:
10 lut 2025, 18:23
Piszcie proszę , co macie ochotę zobaczyć , dosiąść , wypróbować . Jest jeszcze czas na te ustalenia do końca miesiąca .
Jeśli by mieli już testówkę to niech przywiozą nową Sukę DRZ400 SM 8-)
DRZ 400 jak na razie tylko jako eksponat pokazowy


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
Vorenus
A1
Posty: 72
Rejestracja: 03 paź 2016, 18:33

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Vorenus »

W jakim terminie wpłacamy pozostałą część kwoty? Rzadko tu zaglądam a nie chciałbym przegapić.



Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Vorenus pisze:
07 mar 2025, 20:18
W jakim terminie wpłacamy pozostałą część kwoty? Rzadko tu zaglądam a nie chciałbym przegapić.

Wpłaty na wskazane konto możemy już dokonywać . Dopłata wynosi 300 zł. Chcę zamknąć temat wpłat na miesiąc przed rozpoczęciem zlotu , czyli do 16 . 04 . 2025, czyli mamy na to 40 dni . Czekałem z podaniem tej informacji do tej pory ze wzg. na pamiątkę zlotową . Miał być nią kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 400 ml ozdobiony logiem SUZUKI i zdjęciem zamku Chojnik na tle Śnieżki . Suzuki Motor Polska zgodziło się pokryć całkowity koszt zakupu i ozdobienia tych pamiątkowych kubków, i chwała im za to . Jednak próbne zdobienie metodą sublimacji na kupionym przeze mnie kubku nie dało zadowalających efektów . Sponsor na 100 % by tego nie zaakceptował . Obecnie czekam na wykonanie tego samego zdobienia na kubku ceramicznym ( ponoć nie powinno być problemów ) i zwracam się do Suzuki o ew. akceptację . Tak więc koszty zlotu zamykają się w kosztach pobytu , natomiast pamiątka zlotowa jest tematem otwartym i oby była finansowana przez Suzuki Motor Polska. Inaczej zwyczajnie odpuszczę sobie ten temat .
Ocena: 5.88235%


Mniejszość Niemiecka 3

Fred
A1
Posty: 73
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:18
Lokalizacja: Kańczuga

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: Fred »

Rozumiem, że lista jeszcze jest otwarta i 2 osoby się zmieszczą?



Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: staszek_s »

Tak, są jeszcze miejsca.


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

Fred pisze:
17 mar 2025, 15:51
Rozumiem, że lista jeszcze jest otwarta i 2 osoby się zmieszczą?

Jeżeli jesteś chętny do udziału w zlocie , to proszę się dopisać do listy chętnych , oraz do wpłacić całą kwotę na wskazane konto .


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

A więc mamy pamiątkowe kubki zlotowe ufundowane przez Suzuki Motor Polska . Wstępnie chciałem ozdobić kubki ze stali nierdzewnej , żeby były naszym wyposażeniem na wyjazdach i wyprawach motocyklowych . Niestety próbne zdobienie nie wyszło ładnie , więc zdecydowałem się na kubek ceramiczny zdobiony metodą sublimacji. Efekt wyszedł zadowalający i sponsor zdecydował się ufundować każdemu zapisanemu uczestnikowi taki kubek . Więc mamy pamiątkowy kubek od naszego sponsora - Suzuki Motor Polska - i dziękuję mu za ten miły gest. Wlepy zlotowe są już od dawna , więc z pamiątek mamy komplet .
Jednocześnie przypominam wszystkim chętnym, że można już wpłacać pozostałą kwotę 300 zł od osoby na moje konto 66 1470 0002 2000 7841 3000 0001 - Waldemar Łyszkiewicz , tytułem zlot Przesieka /nick z forum .
Ocena: 5.88235%


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
MrWaski
A+B+C
Posty: 1585
Rejestracja: 01 wrz 2020, 20:12
Lokalizacja: Słocina

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: MrWaski »

waldeman pisze:
19 mar 2025, 17:54
Jednocześnie przypominam wszystkim chętnym, że można już wpłacać pozostałą kwotę 300 zł od osoby
Do kiedy? Zielone odnawialne perpetuum mobile dobiło mnie w tym miesiącu rachunkiem za prąd... :cry:


Romet R125 vel Debeściak
Suzuki DL650 XAM2 vel Ziutek
SP8WAS KO10aa

Awatar użytkownika
staszek_s
A+B+C+D+E+T
Posty: 3580
Rejestracja: 04 paź 2016, 12:32
Lokalizacja: Radlin, Śląsk

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: staszek_s »

A oto parę zdjęć naszych gadżetów:
eceb7cea-6016-4db8-8625-3ce2fe6d3e36.jpg
eceb7cea-6016-4db8-8625-3ce2fe6d3e36.jpg (160.19 KiB) Przejrzano 10395 razy
a5dc8e65-d99d-458b-899c-70983c322435.jpg
a5dc8e65-d99d-458b-899c-70983c322435.jpg (243.38 KiB) Przejrzano 10395 razy
93eb4f0b-1bda-4be1-b3fe-06f1fcbdd9c2.jpg
93eb4f0b-1bda-4be1-b3fe-06f1fcbdd9c2.jpg (340.16 KiB) Przejrzano 10395 razy
48af0971-2c39-4a8b-bf27-cbc0cba983c6.jpg
48af0971-2c39-4a8b-bf27-cbc0cba983c6.jpg (215.88 KiB) Przejrzano 10395 razy
9e1085d2-9f60-4388-b3a9-7c5cb053a932.jpg
9e1085d2-9f60-4388-b3a9-7c5cb053a932.jpg (150.85 KiB) Przejrzano 10395 razy
Ocena: 17.64706%


Yamaha Virago 535 > DL 650 AL5 > DL 1000 L9 > R1200GS

Awatar użytkownika
waldeman
A
Posty: 372
Rejestracja: 07 lis 2016, 16:15
Lokalizacja: Bogatynia

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: waldeman »

MrWaski pisze:
19 mar 2025, 18:32
waldeman pisze:
19 mar 2025, 17:54
Jednocześnie przypominam wszystkim chętnym, że można już wpłacać pozostałą kwotę 300 zł od osoby
Do kiedy? Zielone odnawialne perpetuum mobile dobiło mnie w tym miesiącu rachunkiem za prąd... :cry:
Do 15. 04. A więc prawie miesiąc


Mniejszość Niemiecka 3

Awatar użytkownika
crimson
A+B+C+D+E+T
Posty: 4484
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:19
Lokalizacja: Kraków i okolice

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: crimson »

staszek_s pisze:
19 mar 2025, 19:35
A oto parę zdjęć naszych gadżetów:
Fajne :)


DL 650 AL6 --> CRF 1100 ATAS --> brak --> CRF1100 ATAS DTC

Awatar użytkownika
lukas76
A+B+C+D+E+T
Posty: 5849
Rejestracja: 10 mar 2019, 21:40

Re: XII zlot w Przesiece - Informacje

Post autor: lukas76 »

Bardzo fajne kubeczki i naklejeczki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania i zloty”